درباره کوکبافت فرتاک

 

تاریخچه کوکبافت

گروه کارخانجات نساجی کوک بافت فرتاک یکی از معروفترین و با سابقه ترین مجموعه های فعال در صنعت نساجی  و با بیش از پنج دهه مدیریت تیمی بی نظیر در تولید و فروش پارچه فاستونی و شبه فاستونی می باشد.  

این واحد تولیدی مشتمل از واحد های ریسندگی و بافندگی، رنگرزی و تکمیل در سال 1383 در مساحتی بالغ بر 50 هزار مترمربع در استان زنجان به نام شرکت ریسندگی و بافندگی کوکما افتتاح گردیده و با ارائه برند های تحت لیسانس کشور انگلیس و ترکیه به نام های سانسی و بردن پا در عرصه تولید نهاده است.

این شرکت با کادری متخصص و مجرب  به عنوان یکی از معروفترین کارخانجات تولید کننده پارچه فاستونی و شبه فاستونی با تکمیل فناوری نوین در ایران می باشد که علاوه بر عرضه تولیدات در بازار داخل، محصولات خود را به بازار های خارجی  نیز صادر می نماید.

کلیه ماشین های تولیدی این کارخانه از معروفترین و بروزترین برند های کشورهای   بلژیک ، ایتالیا  و آلمان بوده و با استفاده از مواد اولیه داخلی  و خارجی مرغوب توانسته تولیداتی با کیفیت و طبق استاندارد های جهانی که قابلیت رقابت با محصولات مشابه داخلی و خارجی را داشته باشد و شایسته یک  هموطن ایرانی باشد تولید نماید.

بدلیل وجود سیستم های مدیریت جامع کیفیت، کوک بافت ماموریت و تعهد راسخ دارد بر عرضه محصولات با کیفیت و استاندارد،  که متمرکز بر رضایت و سلایق مشتری  است.

در راستای ارائه  کیفیت برتر و تکیه بر تجارت حرفه ای ، این شرکت  به یکی از ستارگان درخشان صنعت نساجی کشور و در ردیف بهترین عرضه کنندگان معتبر در بازار داخلی و خارجی محصولات فاستونی تبدیل شده است.

  • مدرن
  • تنوع
  • ماشین آلات
  • نوآوری

نتایج ما

 

ما چه کرده ایم؟

 

۵۰+سال ها تجربه
۴۰+مهندسین خبره
۱۳۰۰کالیته های فاستونی
۳۶۵۳۰متراژ پارچه های تولیدی
خط تولید کامل و مدرن
سابقه طولانی

کارخانه شامل اشیاء فیزیکی مورد استفاده یک شرکت است که در آن مجموعه ای ازسرمایه و نیروی انسانی به منظور تولید کالا یا خدماتیخاص به کار افتادهاند .

طراحی های بروز

کارخانه شامل اشیاء فیزیکی مورد استفاده یک شرکت است که در آن مجموعه ای ازسرمایه و نیروی انسانی به منظور تولید کالا یا خدماتیخاص به کار افتادهاند .